SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skedar 7187644
nr 718 7644
Skedar
5 st, Silver, 1700-/1800-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 oktober 2011
kl 18:44:55
700 kr
1.000 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.